Bezdotykowa myjnia MATT

  • Kod: myjnia

tanio, szybko, dokładnie, bez zacieków

W sierpniu 2008 uruchomiliśmy bezdotykową myjnię samochodową. Teraz można umyć i odkurzyć swój samochód:

  • tanio
  • szybko
  • dokładnie
  • bez zacieków

co umożliwia nowoczesna technologia zdemineralizowanej wody z nanocząsteczkami.

Samoobsługowe myjnie bezdotykowe to najpopularniejszy obok myjni szczotkowych sposób mycia samochodów osobowych w Europie Zachodniej. Bezdotykowość to przede wszystkim mycie pojazdów bez zarysowań lakieru! To również wygodny i efektywny sposób, to wreszcie bardzo ekonomiczny sposób mycia pojazdów. Technologia mycia Ehrle to połączenie wysokiego ciśnienia wody, temperatury, działania chemicznego i mechanicznego proszku myjącego z tzw.mikrogranulkami. Proces mycia to 4 programy: mycie nanoproszkiem, spłukiwanie, woskowanie na gorąco i nabłyszczanie.

Proces mycia to 4 programy:

1. Mycie
Do mycia używana jest gorąca zmiękczona woda. Jest to kluczowa i podstawowa faza mycia, z uwagi na to, że musimy skutecznie usunąć cały brud z pojazdu. Zaletą tego programu jest zastosowanie nanotechnologii czyli proszku z nanocząsteczkami, które intensyfikują penetrację zanieczyszczeń i skutecznie je usuwają.

2. Spłukiwanie
Do spłukiwania używana jest tylko woda, którą należy dokładnie spłukać pojazd z proszku użytego w programie 1 aby dalsze zabiegi pielęgnacyjne w postaci nałożenia wosku i nabłyszczacza miały spodziewany efekt.

3. Woskowanie
Do woskowania używana jest gorąca zmiękczona woda z polimerem wosku. Woskowanie sprawia, że pojazdy po tym zabiegu są mniej narażone na zabrudzenie czyli przedłużony zostaje czas do kolejnego mycia i dodatkowo zabieg ten przedłuża żywotność lakieru i karoserii pojazdu.

4. Nabłyszczanie
Do nabłyszczania używana jest woda zdemineralizowana z dodatkiem nabłyszczacza, który sprawia, że pojazd schnie szybko i nie pozostają na nim zacieki.